اتومبیل‌هایی که انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ وارد بازار شوند (قسمت دوم)

۷ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

در مقال اتومبیل‌هایی که انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ وارد بازار شوند به معرفی سه ماشین Polestar 1 ، Tesla Roadster و Toyota Supra پرداختیم و گفتیم که احتمالا این سه ماشین در سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شوند، اما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اتومبیل های موستانگ، تویوتا و BMW و لکسوس  بپردازیم که انتظار می رود تا اواخر سال ۲۰۱۹  و اوایل ۲۰۲۰ وارد بازار شوند.اتومبیل های سال ۲۰۲۰

فورد موستانگ  GT500 یکی از اتومبیل های سال ۲۰۲۰

در حال حاضر چند اتومبیل ورزشی در لیست اتومبیل های جدید نمایشگاه وجود دارد اما هیچ یک از آنها کاملا شبیه به فورد موستانگ نیستند. فورد موستانگ GT500  قوی ترین خودروی موستانگ است که تا به حال توسط شرکت فورد ساخته شده است. شرکت فورد اعلام کردف موستانگ در اوایل سال ۲۰۱۹ با بیش از ۷۰۰ اسب بخار با سرعت صفر تا ۶۰ ثانیه وارد بازار خواهد شد. این اتومبیل یکی از پر سرعت ترین اتومبیل های ارائه شده در نمایشگاه می باشد.

فورد موستانگ  GT500 یکی از اتومبیل های 2020

ظاهر فورد موستانگ شبیه به نسل قبلی ماشین های مسابقه ای می باشد. در طراحی جلوی این ماشین، دو خط راه‌ راه برجسته وجود دارد که درست در وسط قرار دارند. این خطوط بلافاصله پس از کوپه مشبکی به چشم می‌خورند که باعث شده این اتومبیل نمایی جذاب و مسابقه ای به خود بگیرد. می توان گفت این اتومبیل یکی از اتومبیل هایی است که توانسته طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.

 

فورد موستانگ  GT500 یکی از اتومبیل های 2020

سرعت فورد موستانگ از طریق یک موتور ۸ سیلندری با  باک ۵.۲ لیتری، به بیش از ۷۰۰ اسب‌بخار تنظیم می شود. به دنبال بررسی برخی از اتومبیل‌های ورزشی جدید مانند سوپرا، فورد تصمیم دارد در طراحی موستانگ از دنده دستی استفاده نکند و به جای آن از یک گیربکس اتوماتیک هفت تایی استاندارد استفاده کند.

 

موستانگ GT350 که در حال حاضر قوی‌ترین اتومبیل شرکت فورد در بازار است که تقریباً ۵۹،۱۴۰ دلار قیمت گذاری شده است. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که این اتومبیل کمی فروش بالاتری داشته باشد، با این حال قیمت آن هنوز دقیق اعلام‌ نشده است.

فورد موستانگ  GT500 یکی از اتومبیل های 2020

 BMW M340iیکی از اتومبیل های سال ۲۰۲۰

BMW M340i در سال ۲۰۱۹ دوباره طراحی شد. البته شرکت BMW از یک سال قبل عملکرد ترمز M340i را معرفی کرده بود. در اتومبیل  M340i، تمام چرخ های این اتومبیل در دسترس و کنترل راننده می باشند و می توان گفت این اتومبیل یکی از قدرتمند ترین اتومبیل های سری۳ است که تا کنون توسط شرکت BMW ساخته است.

 BMW M340iیکی از اتومبیل های 2020

اتومبیل جدید M340i با یک توربوشارژر ۶خطی تولید خواهد شد که ۳۸۲ اسب بخار و ۳۶۹ فوت گشتاور را تولید می کند. در مقایسه با اتومبیل پایه سری۳ ، این اتومبیل به میزان تقریبا ۱۳۰ اسب بخار افزایش یافته و انتظار میرود که از سرعت صفر تا ۶۰ مایل در ساعت را بیش از چهار ثانیه طی کند. این اتومبیل لوکس به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته مجهز خواهد شد. می توان گفت طراحی شکیل این اتومبیل، آن را نسبت به دیگر اتومبیل ها متمایز می سازد.

 BMW M340iیکی از اتومبیل های 2020

طراحی داخلی این اتومبیل با فضای مدرن باعث می شود هر راننده ای از رانندگی با آن لذت ببرد. همچنین این شرکت درباره طراحی این اتومبیل اظهار کرد که این اتومبیل به اندازه پنج نفر ظرفیت دارد، به طوری که ردیف دوم آن نسبت به جلو بزرگتر است. علاوه بر این صندلی های این خودرو با روپوش چرم طراحی شده اند، اگر چه شما می توانید آن را تغییر دهید. یکی از ویژگی های بسیار خوب این اتومبیل، صفحه نمایش آن است که از صفحه نمایش دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و سیستم عامل جدید iDrive7 بهره میبرد. با این طراحی می توان گفت این اتومبیل یکی از پیشرفته ترین اتومبیل های ارائه شده خواهد بود.

 BMW M340iیکی از اتومبیل های 2020
اگر شما دنبال یک رانندگی روزانه و در نهایت سرگرم کننده هستید، M340i  می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

Lexus LC Convertible یکی از اتومبیل های سال ۲۰۲۰

کوپه Lexus LC در حال حاضر در بازار موجود است، با این حال، Lexus در سال جاری در نمایشگاه اتومبیل قابلیت تبدیل این خودررو را که می تواند از ورزشی به یک اتومبیل لوکس تبدیل شود، معرفی کرد. این مدل شبیه کوپه LC است، با این تفاوت که به جای سقف شیبدار از پارچه های قابل تبدیل و سیستم نرم افزاری استفاده می کند. شرکت لکسوس  دقیقاً مشخص نکرده است که از چه استانداردی برای این کار استفاده خواهد کرد.

Lexus LC Convertible یکی از اتومبیل های سال 2020

قابلیت تبدیل شدن LC یک ایده جدید است اما می توان گفت که این گفته تقریبا تضمین شده است که در آینده نزدیک این رویا به یک واقعیت تبدیل شود. این اتومبیل با این رویا می تواند یکی از اتومبیل های برتر دنیا شناخته شود.

ناگفته نماند کهLC باید با همان موتور ۴۷۱ اسب بخار و ظرفیت ۵.۰ لیتری به عنوان یک کوپه مورد استفاده قرار گیرد و موتور این اتومبیل با گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته جفت می‌شود.

در داخل خودرو، یک کلاس لوکس وجود دارد و از لحاظ طراحی فضای داخلی، این اتومبیل در کنار رقبای خود مانند پورشه ۹۱۱، مرسدس بنز GT و آئودی R8 قرار می گیرد. کابین خلبان، راننده محور است و از مواد با کیفیت بالایی پوشش داده شده است.

Lexus LC Convertible یکی از اتومبیل های سال 2020

بر خلاف سایر اتومبیل ها، برای LC قیمت گذاری انجام نشده است. البته قیمت گذاری آن از مبلغ ۹۲،۳۰۰ دلار شروع شده است.

Toyota Corolla Hybridیکی از اتومبیل های سال ۲۰۲۰

تویوتا کرولا در سال ۲۰۱۹ دوباره طراحی شد، برنامه ریزی حاکی از آن است که تویوتا کرولا تا سال ۲۰۲۰ مجدداً طراحی خواهد شد و شرکت تویوتا مدل جدیدی از کرولا هیبریدی معرفی خواهد کرد.

انتظار میرود اتومبیل  جدید کرولا هیبریدی با مصرف سوخت بیش از ۵۰ مایل در دقیقه بر اساس رانندگی بزرگراه ها و بر روی پلت فرم معماری جهانی تویوتا ساخته شود و تکنولوژی ترکیبی که در جدیدترین پیروس معرفی شده است، اتخاذ خواهد شد.

Toyota Corolla Hybridیکی از اتومبیل های 2020

کرولا هیبریدی جدید با موتور ۱.۸ لیتری چهار سیلندر و دو موتور الکتریکی ترکیب خواهد شد که این ترکیب به مجموع ۱۲۱ اسب بخار تولید خواهد کرد.

تویوتا فن آوری جدیدی را با باتری نیکل هیبرید معرفی می کند که این فن آوری جدید، Hyper-Prime Nickel  نامیده می شود. این فن آوری، عملکرد باتری را افزایش می دهد، در حالی که طراحی ماشین را کوچکتر و سبک تر می کند. این باتری دلیل بزرگی بر انتظارات تویوتا است که بر اساس این باتری،  سرعت کرولا هیبریدی باید به بیش از ۵۰ مایل در دقیقه برسد.

Toyota Corolla Hybridیکی از اتومبیل های 2020

کرولا هیبرید همانند هر تویوتا دیگری دارای مجموعه ای بی نظیر از ویژگی های ایمنی فعال و غیر فعال است. تویوتا ایمنی را با ترمزهای اضطراری اتوماتیک، خط کمکی، راهنمای نشانه های جاده ای و کنترل کروز را در میان موارد جدید طراحی خود قرار داده است. با این طراحی تویوتا یکی از بهترین اتومبیل های دنیا را روانه بازار خواهد کرد.

Toyota Corolla Hybridیکی از اتومبیل های 2020

علاوه بر این کرولا هیبریدی از صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، آمازون الکسا، اتصال نقطه به نقطه Wi-Fi و بسیاری از ویژگی های دیگر استاندارد برخوردار است. کرولا هیبریدی به جای استفاده از پانل سنتی، از صفحه نمایش ۸ اینچی که سرعت عملکرد هیبریدی و راهنمای شتاب دهنده ECOرا نشان می دهد، بهره میبرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =