با راه های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا شوید و درآمدی شگفت انگیز کسب کنید

۸ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

امروزه راه های کسب درآمد مانند گذشته نیست و برای این کار از روش های امروزی متفاوت تر از روش های گذشته می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و ورود برنامه های مختلف به عرضه زندگی ما، کارهای مجازی ایجاد شدند. کارهایی مانند کسب درآمد از اینستاگرام یا کسب درآمد از تلگرام و بسیاری از رسانه های اجتماعی دیگر که می توان از طریق آنها پولی به جیب زد. جالبتر از آن این است که بسیاری از افراد توانسته اند درآمد بالای ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومن را در یک روز از این راه ها بدست آورند.

یکی از راه های کسب درآمد در رسانه های اجتماعی که در اینجا می خواهیم به ان بپردازیم، کسب درآمد از اینستاگرام می باشد. بعید نیست پس از خواندن این مطلب شما هم به هر یک از راه های کسب درامد از اینستاگرام رو آورید و خیلی زود پیشرفت کنید. البته قابل توجه است که ممکن است در ابتدای راه شما موفق به کسب درآمد از اینستاگرام به خوبی برنیایید و یا درآمد قابل توجهی کسب نکنید اما این نباید باعث شود شما نا امید شوید. قطعاً ابتدای راه کار سخت و بدون نتیجه خواهد اما با کسب تجربه و کار بیشتر شما می تواند به کسب درآمد از اینستاگرام امیدوار باشید و این کار را ادامه دهید. در ادامه می خواهیم به چند راه برای کسب درآمد از اینستاگرام بپردازیم.

۱- کسب درآمد از اینستاگرام به کمک بازاریابی وابسته

 

بازاریابی وابسته اساسا زمانی حاصل می شود که شما یک محصول را تبلیغ ‌کنید و به ازای هر فروش سودی دریافت کنید. شاید در این زمینه اغلب وبلاگ نویسانی را ببینید که این کار را با اضافه کردن نوار کناری بر روی کار برای جلب شریک کاری انجام می دهند. آنها یک بازاریابی وابسته را با نوشتن پست های انگیزشی و خیلی خاص انجام می دهند. شما می توانید. شاید این از آنچه تا به حال درباره اینستاگرام فکر می کردید، کمی تفاوت داشته باشد اما بسیاری از افراد از این طریق درآمد بالایی کسب کرده اند.

شما می توانید با استفاده از اینستاگرام، تصاویر جذابی از محصولات خود را در قالب یک پست در اینستاگرام قرار دهید و میزان فروش محصولات خود را بالا ببرید. کاربران می توانند شما را از طریق سایت و برنامه اینستاگرام  دنبال کنند و محصولات شما را خریداری نمایند.

شما می‌توانید نشانی اینترنتی وابسته خود را بر روی کپشن یا روی بیو خود قرار دهید. همچنین می‌توانید از سایت bitly.com  برای کوتاه کردن لینک خود استفاده کنید و یا پروفایل اینستاگرام خود را ببندید تا زمانی که افراد از طریق لینک شما خرید کنند و فروش کنید.

۲- کسب درآمد از طریق اینستاگرام با ایجاد پست های اسپانسری

 

کاربران اینستاگرام می‌توانند با ایجاد محتوای اصلی حمایت شده برای برندها، پول اضافی به دست آورند. به طور خلاصه، یک قسمت از محتوای حمایت شده در اینستاگرام یک عکس یا تصویری است که یک محصول یا یک برند را برجسته تر نشان می دهد. این پست‌ها با کپشن هایی همراه هستند که ممکن است شامل هشتگ های داغ، منشن ها و یا لینک باشند.

برندها به طور معمول به یک سفیر تجاری رسمی برای ایجاد کردن محتوای پشتیبانی نیاز ندارند، اما برای آنها تاثیر گذاری در برخی مواقع توسط محتواها تا حدودی دارای اهمیت است.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام با ایجاد پست های اسپانسری

با این حال مهم است که تبلیغ هر یک از برندها یا محصولات را با چهره شخصی خود در اینستاگرام انجام دهید. ایده در این روش این است که شما تا جایی که می توانید نحوه به دست آوردن و استفاده از این محصولات را متناسب با سبک زندگی خود نشان دهید.

این روش یکی از راه های کسب درآمد از اینستاگرام می باشد که طرفداران بسیاری دارد و شما با دنبال کردن فرصت‌ها با تولید محتواهای پشتیبانی شده می توانید درآمد کسب کنید که این کار را با همسو سازی زندگی خود با برندها انجام می‌دهید. شما  برای شروع باید یک پروفایل ایجاد کنید که شما و ماهیت محتواهای شما را توصیف ‌کند. سپس برندهایی که علاقمند به همکاری  با شما هستند از طریق دنبال کردن پیج شما و شناختتان، شما را به همکاری با خود دعوت می‌کنند.

 

۳- برای کسب درآمد از اینستاگرام، عکس‌های خود را بفروشید

 

اگر استعداد عکاسی دارید، چرا از اینستاگرام به عنوان راهی برای کسب درآمد استفاده نکنید تا عکاسی خود را به نمایش بگذارید؟

 

در صورتی که یک عکاس حرفه ای یا آماتور هستید، می توانید کارهای خود را در اینستاگرام به فروش برسانید و پولی به جیب بزنید. اینستاگرام یک روش عالی برای تبلیغ و فروختن عکس‌های شما به افراد یا موسسات است.

برای این کار شما باید عکس هایی را در اینستاگرام قرار دهید که قبلاً آنها را نشانه گذاری کرده اید. همچنین به همراه عکس جزئیات فروش که شامل مبلغ فروش می باشد را درج کنید. صورتی که افراد مختلف و یا موسسات بخواهند از عکس شما برای کارهای خود استفاده کنند، باید آن را از شما خریداری کنند.

برای کسب درآمد از اینستاگرام، عکس‌های خود را بفروشید

برای این کار شما باید حضور فعالی در اینستاگرام داشته باشید. منظور از حضور فعال، تنها سرکشی پی در پی نیست، بلکه باید کارهای مختلف خود را در پیجتان به همراه جزئیات شفاف قرار دهید.

برای گسترش کارتان سعی کنید پیج های مرتبط با کارتان که نیاز به عکس های خوب و حرفه ای دارند را جذب کنید. همچنین شما برای قرار دادن عکس های اینستاگرام خود برای فروش می توانید از چند سایت زیر استفاده کنید:۴- از طریق کسب درآمد از اینستاگرام کسب ‌و کار محصولات خود را ارتقا دهید

 

اگر شما کسب ‌وکار خود را خودتان  اداره می‌کنید، بنابراین باید اینستاگرام را در لیست بازاریابی خود قرار دهید و با کسب درآمد از اینستاگرام، می توانید درآمد خود را دو برابر و حتی چهار برابر کنید.

 

می توانید همزمان با فروش، از محصولات خود تصاویری را در اینستاگرام منتشر کنید که این کار به نوبه خود می تواند منجر به افزایش فروش و سوددهی در کار شما شود . در ادامه برخی از روش‌های خلاقانه برای تبلیغ محصولات و یا خدمات آورده شده‌ است:

  • شما می توانید از برخی جزئیات در پشت صحنه تصویر برای خلق یک صحنه محبوب استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید در کارهای خود صابون دست ساز و بسیار معروف، جعبه هدیه، جواهرات به هم پیچیده و یا کیک های تازه و خوشمزه را در صحنه تصویر بگنجانید و یک پیام خاص به آن اضافه کنید. بسیاری از مردم به این روش علاقه مند هستند و خود نیز این روش ها را در زندگی روزمره به کار میبرند.
  • شما می توانید عکس هایی از مشتریان خود به همراه خریدشان در پیج خود قرار دهید. البته قبل از آن رضایت مشتری را برای این کار جلب کنید. با این کار شما محصولات خود را بیشتر به اشتراک می گذارید و این باعث جلب توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام خواهد شد و نتیجه آن افزایش میزان فروش شما خواهد بود.

از طریق کسب درآمد از اینستاگرام کسب ‌و کار محصولات خود را ارتقا دهید

 

نکته جالب در مورد استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ کسب ‌وکار این است که شما می‌توانید با آن بسیار خلاق شوید. کمی فراتر از اندیشه خود بروید و از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید، در نهایت شما فروش در حال پرواز محصولات و خدمات خود را خواهید دید.


بیشتر بخوانید: آموزش عکاسی


 

۵- برای کسب درآمد از اینستاگرام، حساب اینستاگرام خود را بفروشید

 

شما می توانید در اینستاگرام به طور فعال کار کنید و میزان فالوورهای خود را بالا ببرید. با رفتن میزان فالورهای شما، ارزش حساب کاربری شما قطعاً بالا خواهد رفت. پس از مدتی می توانید حساب خود را به دیگر کاربران بفروشید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام، حساب اینستاگرام خود را بفروشید

مطمئناً هر چه میزان فالور ، محبوبیت و شناخته شدگی حساب کاربری شما بالاتر باشید، گران تر از آنچه که فکر می کنید به فروش خواهد رسید. چند سایت وجود دارد که می توانند شما را برای این کار پشتیبانی ‌کند. دو مورد از بهترین سایت ها برای این کار، سایت های زیر می باشد:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =