جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد نظر منتقدان را جلب نکرده است

۲ دقیقه برای خواندن نیاز دارید

فیلم سینمایی جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) به کارگردانی “دیوید ییتس” دومین قسمت از مجموعه Fantastic Beasts می‌باشد که از هفته آینده در کشور آمریکا برروی پرده نمایش خواهد رفت.

در “جنایات گریندل والد” هنرمندانی چون ادی ردمین، کاترین واترسون، دن فوگلر، جود لا و جانی دپ ایفای نقش خواهند کرد.

چندی قبل نسخه‌ای از فیلم برای نقد و بررسی به منتقدان فرستاده شد و آن‌ها نیز نظرات خود را درباره فیلم مطرح کردند. اما آنچنان که به نظر می‌رسد این فیلم نتوانسته است مانند نسخه قبل خود نظرات مثبت را به خودش جلب کند. ۵۷ درصد منتقدان جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد را پسندیده‌اند. این آمار در قیاس با فیلم‌های مجموعه “هری پاتر” پایین‌ترین جایگاه رضایت‌مندی  درمیان منتقدان را نشان می‌دهد. اثر قبلی این مجموعه ( Fantastic Beasts and Where to find them ) توانسته بود ۷۴ درصد رضایت منتقدان را به خود جلب کند.

جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد نظر منتقدان را جلب نکرده است

 

همچنین این فیلم در سایت “متاکریتیک” نیز وضعیت بهتری ندارد و با کسب نمره ۶۰ از ۹ نقد مثبت و ۱۰ نقد متوسط در رده بندی متوسط قرار گرفته است. در پایین یک نگاه کلی به نکته‌هایی که منتقدان از این فیلم نوشته‌اند، می‌اندازیم:

نظر منتقدان نسبت به فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد

گروه بازیگری این فیلم بسیار پرتعداد و گاهی بیش از حد شلوغ می‌شود و به دلیل این ازدحام جمعیت در یک سکانس، به نظر می‌رسد تمرکز بازیگران برهم ریخته و نمی‌توانند نقش خود را به خوبی ایفا کنند. روایت داستان چندان مورد قبول نیست و در بعضی مواقع انتقادات زیادی را به خود جلب کرده است. حاشیه‌های داستانی نیز فراوان است، به طوری که به متن اصلی فیلمنامه آسیب وارد کرده است.

جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد نظر منتقدان را جلب نکرده است

البته شایان ذکر است که منتقدان به عنوان نقطه مثبت فیلم به ایفای نقش شخصیت‌های اصلی فیلم و جلوه‌های ویژه آن اشاره کرده‌اند. داستان  جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد  به ماجرای همکاری  آلبوس دامبلدور و نیوت اسکمندور برای مبارزه با گلرت گریندل والد می‌پردازد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پنج =