نسخه کلاسیک دنیای وارکرافت آماده عرضه در تابستان

چند لحظه برای خواندن نیاز دارید

در مراسم بلیزکان سال ۲۰۱۸ شرکت بلیزارد زمان عرضه نسخه کلاسیکی از بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft) را اعلام نمود ، طبق اعلام این شرکت بازی سازی بلیزارد در حال تولید نسخه کلاسیکی از بازی «دنیای وارکرفت» است و احتمالا در تابستان سال آینده آن را عرضه خواهد نمود.

این نسخه از بازی دنیای وارکرفت با نام World of Warcraft: Classic ارائه خواهد شد و بازی را به اولین حالت آن باز می گرداند یعنی کاملا بدون وجود هیچ آپدیت اضافه ای درست مثل ۱۴ سال پیش که این بازی عرضه شد.

افرادی که در حال حاضر اشتراک ماهانه دنیای وارکرافت را می پردازند می توانند از تابستان سال آینده به دنیای وارکرافت کلاسیک دسترسی داشته باشند ، در حال حاضر بازی کردن دنیای وارکرفت نیازی به پرداخت مبلغ اولیه ندارد و بازی‌کننده‌ها باید فقط هزینه‌ی ماهیانه‌ی اشتراک بازی را پرداخت کنند؛ البته بدون احتساب بسته‌های الحاقی مثل Battle for Azeroth که به صورت جداگانه باید خریداری شوند.

 

 

شرکت بازی سازی بلیزارد  یک دمو نیز از وارکرافت کلاسیک منتشر نموده است ، هرچند که این نسخه دمو دارای محدودیت زمانی است و هر ۹۰ دقیقه می شود آن را بازی کرد ، اما بلیزارد می گوید این محدودیت زمانی امکان بازی کردن برای همه را ممکن خواهد نمود.

 

در ویدئو  زیر می توانید قسمت هایی از این بازی را تماشا کنید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =